Reference

Chtěla bych Vám tímto poděkovat za lekce jógy, které jsem mohla absolvovat pod Vaším vedením. Chodila jsem na jógu k různým cvičitelům, ale Váš styl vedení hodin je zatím bezkonkurenčně nejlepší, vše mi vyhovovalo, nemám co dodat :-)
Lucie Krušinová


Než jsem před pár měsíci potkal Danielu, o józe jsem toho tušil jen velmi málo. Co jsem věděl, bylo, že to má něco do činění s držením těla v podivných pozicích, ale to bylo asi vše, co jsem znal. Od té doby, co mi představila základní prvky, mi to zničehonic přišlo zajímavé. Začal jsem cvičit každý den a musím říct, že to opravdu pomáhá. Její způsob učení je skutečně zábavný a poutavý. Ani bych nechtěl žádného jiného učitele v Brně. Je má prvni volba, kruci, vlastně má JEDINÁ. Díky jí, že mě seznámila s úžasným světem jógy.
Laurentiu Sarbu


K Daniele na jógu jsem šla poprvé na jaře minulého roku s tím, že to jenom zkusím. Hned po první lekci u ní jsem józe naprosto propadla, takže pravidelně chodím skoro už rok. Danča je výborná cvičitelka, která se neustále sebevzdělává a každou hodinu udělá originální. Pokaždé odcházím s dobrou náladou, nabitá novou energií a skvěle protažená. Vřele všem doporučuji.
Lucie Rodanová Mottlová


Daniela je prostě vynikající instruktorka. Je to přirozená učitelka s dostatečnou podporou a inspirací pro své žáky. V jejích lekcích jógy se nádherně snoubí klid mysli a cvičení, které vede k celkovému pocitu pohody.
Aron Lazarchik


Daniela je jako učitelka jógy velmi trpělivá. Než jsem začala navštěvovat její lekce, byla jsem ze cvičení nervózní, ale její hodiny byly velmi přítažlivé a uklidňující. Své cvičení dokáže přizpůsobit schopnostem svých studentů. Se cvičením u Daniely plánuji pokračovat a Danielu jako cvičitelku jógy doporučuji všem česky i anglicky mluvícím nadšencům do jógy.
K.D. Pettigrew


Jóga s Danielou je perfektní, protože se po celodenním stresu odreaguji a zrelaxuji.
Leona Synková


Na jógu s Danielou chodím moc ráda, protože se protáhnu a uvolním a lépe se mi spí.
Dominika Synková


Mohl bych se rozepsat o všech možných důvodech, ale... Pro ten úžasný pocit uvolnění a uvědomování si vlastního těla doporučuji vyzkoušet, že je jóga, pod vedením Daniely, jedinečná.
Michal Ištok